Wpisy dla tagu "odcinek online"

Szpilki na Giewoncie – odcinek 2

Szpilki na Giewoncie – odcinek 2

Ewa poznaje redaktor naczelną dziennika „Tu i Teraz”, Elizę. Dla Elizy Ewa jest konkurencją, bo przecież Królowa w zakopiańskiej gazecie jest tylko jedna. Eliza zaprasza Ewę na pogawędkę o pracownikach jej działu. Po czym z pełną satysfakcją opowiada im, co ich nowa szefowa myśli o nich. Do Zakopanego przyjeżdża matka Ewy, Barbara zaniepokojona nagłą decyzją córki o ślubie. Barbara jest zachwycona Zakopanem. Bywała tu jako studentka i ma wspaniałe wspomnienia. Barbara poznaje Anielę – gospodynię Ewy. Od tej pory kobiety stają się najlepszymi przyjaciółkami. Spotyka również Bartka w czasie wyprawy z córką na targ. Jest nim oczarowana i usiłuje nakłonić Ewę, by spotkała się z tym mężczyzną. Tymczasem Wika namawia Patryka do sfingowania umów na umieszczenie reklamy w gazecie. Pozornie podniesie to wyniki, a oni podstępem pozbędą się Ewki. Wciągają w to również Hankę. Tylko Artur odmawia współpracy. Czy Ewa odkryje, że jej pracownicy sfałszowali umowy, zanim będzie za późno?

Czytaj całość

Szpilki na Giewoncie – odcinek 1

Szpilki na Giewoncie – odcinek 1

Ewa pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiej gazety. Mieszka w nowoczesnym mieszkaniu z partnerem, Grzegorzem. Mężczyzna oświadcza się Ewie, ale ona nie jest pewna, czy powinna teraz wychodzić za mąż.

Tymczasem jej przełożony napastuje ją w pracy. Ewa usiłuje wymóc na prezesie firmy, aby go zwolnił. Niestety, w wyniku intrygi szefa kobieta trafia do małego oddziału firmy w Zakopanem, aby poprawić wyniki sprzedaży. Zależy jej na tym, by szybko wykonać zadanie i wrócić.. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że los zmusi ją do pozostania w mieście.

Czytaj całość