Wpisy dla tagu "odcinek 7"

Szpilki na Giewoncie – odcinek 33 (sezon 3 odcinek 7)

Szpilki na Giewoncie – odcinek 33 (sezon 3 odcinek 7)

Ewa rozmawia z matką o wpływie jej związku z Michałem na relacje z Anielą. Pod wpływem rad córki Barbara decyduje się pogodzić ze swoją przyjaciółką. Ojciec Konstanty znów gubi bardzo ważną dla siebie rzecz w pensjonacie Anieli. Tym razem to amulet podarowany przez dzieci z Burkina Faso. Aniela zauważa, że ostatnio z jej spiżarni zaczęły znikać zapasy. Postanawia zastawić pułapkę na złodzieja.

Czytaj całość

Szpilki na Giewoncie – odcinek 20 (sezon 2 odcinek 7)

Szpilki na Giewoncie – odcinek 20 (sezon 2 odcinek 7)

Po spotkaniu przed restauracją, gdzie zjawiła się również Joanna, była żona Bartka, on i Ewa mają cichy poranek. Aniela próbuje ich pogodzić. Ewa idzie wyżalić się Jaśkowi i przypadkowo odkrywa billboard reklamowy z wizerunkiem swojego kolegi z pracy, Patryka. Z powodu tego plakatu Patryk ma kłopoty w pracy. Tymczasem Lucyna przychodzi do Michała i Anieli z przeprosinami za ostatnią wizytę. Zaprasza Michała do siebie na rozmowę w cztery oczy na temat uregulowania wszystkich spraw spadkowych. Ewa zauważa, że Zosia nie wróciła na noc do pensjonatu. Podnosi alarm.

Czytaj całość

Szpilki na Giewoncie – odcinek 7

Szpilki na Giewoncie – odcinek 7

Marek i Rafał, zaproszeni przez Elizę, przyjeżdżają do Zakopanego. Eliza stara się wywrzeć na nich jak najlepsze wrażenie, w tym celu przygotowuje napięty plan atrakcji zakopiańskich. Jednocześnie namawia pracowników do bojkotowania pracy, aby obniżyć wyniki. Chce tym skompromitować Ewę i spowodować jej zwolnienie. W Rafale znajduje doskonałego wspólnika swojego misternego planu zemsty. Ewa zostaje wystawiona na liczne próby skompromitowania i ośmieszenia, ale dzielnie towarzyszy jej i wspiera Bartek. Tymczasem Diana i Grzegorz przyjeżdżają do Zakopanego, aby błagać Ewę o wybaczenie. Ewa mówi Bartkowi, że rozstała się z Grzegorzem tym razem na pewno. Jadą razem do pensjonatu Anieli. Jednak gdy Bartek zastaje pod pensjonatem Grzegorza, bez słowa odjeżdża. Ewa ucieka od wszystkiego i decyduje się przenocować u Artura. On jest jedyną osobą, która wydaje się jej przyjazna. Aniela zaniepokojona zniknięciem Ewy dzwoni do Barbary.

Czytaj całość