Wpisy dla tagu "odcinek 6"

Szpilki na Giewoncie – odcinek 32 (sezon 3 odcinek 6)

Szpilki na Giewoncie – odcinek 32 (sezon 3 odcinek 6)

Rafał Kocój obiecuje swojej oblubienicy, Dorotce ślub – wszystko po to, aby odzyskać swobodę działania. Dwaj biznesmeni, których spotkał w urzędzie, mają dla niego bardzo intratną propozycję. Rafał ma przygotować budowę ogromnego kompleksu hotelowego, który powstanie w Zakopanem za pieniądze zagranicznych inwestorów.

Czytaj całość

Szpilki na Giewoncie – odcinek 19 (sezon 2 odcinek 6)

Szpilki na Giewoncie – odcinek 19 (sezon 2 odcinek 6)

Po powrocie z Warszawy Ewa i Bartek zamieszkali razem w pensjonacie Anieli. Tymczasem do Lucyny przyjeżdża jej siostra, Anna. Namawia Lucynę, aby złożyła sprawę do sądu w celu odzyskania należności zapisanych Ewie. Tymczasem w biurze, Ewa przez przypadek natrafia na ogłoszenie o zaginięciu swojej znajomej, Zofii Wieczorek, która pracuje w przebraniu misia podobnie, jak jej kolega _ Jasiek. Ewa odnajduje dziewczynę na dworcu kolejowym i informuje o zamieszczonym ogłoszeniu. Zaprasza ją do pensjonatu Anieli na herbatę. Zosia opowiada, dlaczego uciekła z Sopotu. Ewa z Anielą proponują jej, aby na kilka dni zatrzymała się w pensjonacie.

Czytaj całość

Szpilki na Giewoncie – odcinek 6

Szpilki na Giewoncie – odcinek 6

Do Zakopanego przyjeżdża Grzegorz, aby prosić Ewę o wybaczenie. W pensjonacie Anieli zastaje byłą partnerkę całującą się z Bartkiem. Mimo to stara się nakłonić ją do powrotu. Ewa wyjawia kłamstwa Elizy pracownikom i stara się, aby ich współpraca przebiegała bez zarzutów. Przypadkiem odkrywa sekret Anieli – w konsekwencji właścicielka pensjonatu chce, aby Ewa wyprowadziła się. Aniela opowiada jej tragiczną historię rodziny. Jej syn i mąż zginęli w wypadku w Nowym Jorku 11 września 2001r.

Czytaj całość