Wpisy dla tagu "odcinek 5"

Szpilki na Giewoncie – odcinek 31 (sezon 3 odcinek 5)

Szpilki na Giewoncie – odcinek 31 (sezon 3 odcinek 5)

Rozżalona Zosia, widząc, że nie jest w stanie zawrócić Jaśka z jego drogi, zostawia go i wyjeżdża do Warszawy. W biurze „Tu i Teraz” panuje wielkie ożywienie. Wszystkim wydaje się, że liczby, które skreślili na kuponie, właśnie padły w ostatnim losowaniu. Niestety kupon dla bezpieczeństwa schowała nieobecna już Zosia i teraz nikt nie wie, gdzie go szukać.

Czytaj całość

Szpilki na Giewoncie – odcinek 18 (sezon 2 odcinek 5)

Szpilki na Giewoncie – odcinek 18 (sezon 2 odcinek 5)

Aniela jest zdziwiona wizytą Lucyny. Michał zza drzwi przysłuchuje się rozmowie. Lucyna mówi Anieli, że przyszła się rozmówić z Ewą w sprawie testamentu. Dowiaduje się, że Ewa wyjechała do Warszawy. Po tej rozmowie Aniela prosi Michała, aby poszedł i powiedział Lucynie, że mieszka u niej. W biurze w Zakopanem Rafał przedstawia bilans sprzedaży za miniony miesiąc. Obcina pracownikom premie. Zwłaszcza Patrykowi, bo wciąż czeka na jego donos na Ewę. A właśnie tego dnia do biura przyjeżdża żona Patryka i przypomina mu o zakupie snowboardów dla dzieci. Bartek i Jasiek szukają w Warszawie Ewy. Odwiedzają stołeczne biuro, ale nie spotykają jej tam. Są zdesperowani. Jasiek wpada na pomysł, aby odszukać matkę Ewy _ Barbarę. Jest przecież dentystką i z pewnością jej adres jest dostępny w internecie.

Czytaj całość

Szpilki na Giewoncie – odcinek 5

Szpilki na Giewoncie – odcinek 5

Ewa każe Grzegorzowi wyprowadzić się z domu, po czym postanawia wrócić do Zakopanego. Barbara wspiera córkę w zamiarach, gdyż nigdy nie lubiła Grzegorza. Jędrek dzwoni do Barbary i powiadamia ją, że przyjechał do Warszawy. Marek nakłania Ewę zwolnień wśród pracowników, ale ona ich broni. Na imprezie urządzonej przez biuro reklamy dochodzi do konfrontacji pomiędzy Elizą a Ewą. Po kłótni Ewa wychodzi wzburzona z lokalu, a za nią wybiega Bartek.

Czytaj całość