Wpisy dla tagu "Newsy"

W szpilkach na… Giewont?

W szpilkach na… Giewont?

Pańcia, Warszawka, blond farbowany desant. Takimi epitetami witają na pokładzie szefową działu reklamy ogólnopolskiego dziennika „Tu i teraz” koledzy z regionalnego oddziału gazety.

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu „Szpilki na Giewoncie”. Zakopiańska ekipa to swoisty gabinet osobliwości, które pracę traktują lekką ręką. W firmie zdecydowanie mocniej pachnie kawą niż adrenaliną czy zdrową rywalizacją. Jakoś wszystko się kręci, ale generalnie wyniki sprzedaży pozostawiają wiele do życzenia. Szef zakopiańskiego działu reklamy jest bardziej demode niż trendy, żyje we własnym świecie, wiedzie podwójne życie, ma mnóstwo słabości i ułomności i ceni sobie wygodne życie.

Czytaj całość

TOPR: „Nie jesteśmy na sprzedaż!”

TOPR: „Nie jesteśmy na sprzedaż!”

Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (TOPR) nie użyczą swojego wizerunku ani loga dla potrzeb kręconego właśnie nowe serialu Polsatu „Szpilki na Giewoncie”.

Niedawno twórcy nowego telewizyjnego serialu „Szpilki na Giewoncie” wystąpili do TOPR o udzielenie zgody na użycie przez nich logo i wizerunku pogotowia. Ratownicy jednak stanowczo odmówili współpracy, zresztą nie pierwszy raz. Ratownicy górscy byli już „kuszeni” m.in. wzięciem udziału w telewizyjnych reklamach, jednak naczelnik TOPR, Jan Krzysztof konsekwentnie powtarzał „Nie jesteśmy na sprzedaż!”

Czytaj całość