Wpisy dla tagu "2 sezon"

Co wydarzy się w II serii „Szpilek na Giewoncie”?

Co wydarzy się w II serii „Szpilek na Giewoncie”?

Jak potoczą się losy Ewy i Bartka? Przeczytaj komentarz producenta.

Wszystkich miłośników Giewontu, szpilek i kwaśnicy informujemy, że zdjęcia do kolejnego sezonu serialu „Szpilki Na Giewoncie” wystartowały w pierwszą sobotę grudnia. Pierwszy sezon serialu, emitowany na antenie Telewizji POLSAT, okazał się wielkim sukcesem stacji. Od jesieni przez trzynaście kolejnych czwartków telewidzowie z zapartym tchem śledzili losy głównej bohaterki Ewy Drawskiej, której służbowy przyjazd do Zakopanego „namieszał” całkowicie w jej prywatnym życiu. A wszystko to za sprawą przystojnego górala Bartka Bachledy, który jak się okazało niejedno serce kobiece już złamał. Pierwszy sezon serialu już za nami, zdjęcia do kolejnego właśnie trwają.

Jak potoczą się losy Ewy i Bartka? Czy pojawienie się tajemniczej kobiety w ciąży będzie przeszkodą w miłości głównych bohaterów?

- Na pewno w serialu pojawi się wiele nowych, ważnych wątków, które przybliżą historię rodzinną Ewy Drawskiej, zwłaszcza jej ojca. Pojawią się również nowi bohaterowie, których zagrają znani i lubiani przez widzów aktorzy. Do obsady serialu dołączyli między innymi Katarzyna Maciąg, Paweł Królikowski i Ireneusz Czop. – mówi Producent Wykonawczy firmy Paisa Films Małgorzata Retei.

W ostatni weekend zdjęcia były realizowane w Warszawie, w obecnej chwili ekipa filmowa przebywa w Zakopanem, gdzie zdjęcia potrwają do połowy grudnia.

Ostatnia informacja z planu: Zakopane przywitało aktorów i ekipę deszczem, ale to już nie pierwszy raz pogoda płata takie figle. To nie przeszkodziło jednak produkcji w realizacji zaplanowanych ujęć i zdjęcia są kręcone zgodnie z planem. Od trzech dni pada śnieg.

Zdjęcia do II serii serialu realizowane będą w Warszawie i Zakopanem od grudnia 2010 do marca 2011 roku. Emisja drugiego sezonu już od marca na antenie Telewizji POLSAT.

Czytaj całość