Szpilki na Giewoncie – odcinek 3

Szpilki na Giewoncie – odcinek 3

Ewa postanawia porozmawiać z pracownikami na temat podrobionych umów. Uświadamia im, że jest to przestępstwo i mogą zostać w każdej chwili zwolnieni. Tymczasem jej mama idzie na spotkanie z Jędrkiem Skorupą, miłością z młodzieńczych lat. Barbara chce się dowiedzieć, dlaczego Jędrek nie czekał na nią w umówionym miejscu 30 lat temu. Barbara i Jędrek tłumaczą sobie nieporozumienia sprzed lat. Nagle na Barbarę napada żona Jędrka, Lucyna. Tymczasem Wika pod wpływem rozmowy z Ewą ucieka w góry i ulega wypadkowi. Artur zgłasza zniknięcie Wiki Bartkowi, który okazuje się ratownikiem górskim. Wyruszają na akcję poszukiwania zaginionej dziewczyny. Barbara postanawia wyjechać z Zakopanego. Wie, że jej młodzieńcza miłość pozostanie niespełniona, a Jędrek ma teraz swoje życie. Tymczasem w górach trwa akcja ratownicza? Ewa dołącza do ratowników – jest zdenerwowana na Wikę, bo uważa, że dziewczyna zachowała się nieodpowiedzialnie. Z powodu jej zachowania Bartek wystawia Ewę z karetki. Zostawi samą na szlaku? Tymczasem Jędrek przyjeżdża do pensjonatu Anieli szukać Barbary.

Premiera 16.09.2010 godz. 22.00 POLSAT

11 Komentarzy

  1. Skoro Bartek ma żonę to po co Ewie w głowie zawraca? To bez sensu.Grześka powinna rzucić i poszukać sobie fajnego, wolnego faceta.

  2. Witam
    Widziałem ostatni odcinek (3) w TV. Mam pytanie, czy już zawsze będzie towarzyszyć nam sztuczny śnieg z AfterEffects tak słabo podłożony, że nawet między ujęciami nie ma cięcia śniegu? Wiem, ze taniej, ale można był przynajmniej pocięty papier użyć, byłby naturalniejszy i osiadałby na ubraniach. A tak to ubrania pozostają czyściutkie jak w ładną pogodę ;)

Dodaj komentarz